Jedna z najpopularniejszych gier, jednak najpopularniejszy multiplayer FFA Counter Strike Global Offensive doczekał się wielu wspaniałych cheatów, które urozmaicają rozgrywkę, niekoniecznie naszym ofiarom:)

W poniższym krótkim wpisie dowiesz się jak włączyć WH na botach. Komenda, którą rozpoznasz umożliwi ci legalną rozrywkę na tzw. wallhack’u ze znajomymi czy też na botach. Jest to całkowicie dozwolone, gdyż jest to lecz komenda, którą możesz poużywać sobie na serwerze, który zatwierdza na używanie komend sv_cheats. Najnowszy wallhack do cs go (w skrócie wh) stworzony przez niemieckich komputerowców (twórcy wielu ciekawych hacków do cs 1. sześć teraz dostępny dla cs go, posiadający rozbudowane możliwości i co najważniejsze niewykrywalny podczas meczy turniejowych natomiast nie tylko. czit co chwila istnieje aktualizowany na bieżąco przez co jest gwarantowana niewykrywalność. czit jest updatowany 24/7 co gwarantuje jego nie wykrywalność. link do pobrania wallhack’a. Każdy, kto miał do czynienia z sieciowymi grami z kategorii FPS miał i styczność z użytkownikami funkcjonującymi nieuczciwie. Nie inaczej jest także w przypadku bardzo popularnego tytułu, jakim istnieje CS GO. Wszyscy w grach grają uczciwie, natomiast wyniki, jakie osiągają owo skutek długiego doświadczenia natomiast treningów – to stałby się utopijny świat każdego gracza. Jednak coraz częściej niestety gracze korzystają z uefektywnień do gier. Jedną z większych zmór popularnego tytułu CS GO jest WH – czyli wallhack. Najpóźniejsza odsłona tego cheata zaistniała na bazie dobrze znanego hacka z wersji 1. sześć. Twórcy wallhack cs go zapewniają, że istnieje on niewykrywalny podczas batalij turniejowych, a ponadto dysponuje bardzo rozbudowane ustawienia. Zatwierdza na wykrycie nie tylko osobowości przeciwników przez ściany, atoli również wyświetla ich na radarze. Hack pozwala i na wyświetlanie dokładnej liczebności hp przeciwników, wykrywanie obecnie przez nich używanej twierdzi, czy innych funkcji demaskujących grę. Między innymi można wyłączyć efekt flash – inaczej brak oślepienia po napadu flasha.

 

PODZIEL SIĘ
Następny artykułCS GO hack
Cześć! Interesuje się grami komputerowymi, najbardziej Counter Strike Global Offensive a także innymi, mniej znanymi grami, o których nie będę już wspominał, bo trochę tego jest. Organizuje turnieje multiplayer w których możliwe są do zdobycia także skiny cs go a także inne nagrody. Opisuje i polecam najlepsze cheaty do pobrania do cs go jak wallhack czy też aimhack, ale również inne, mniej znane rodzaje cheatów jak np. no recoil o którym lubię się rozpisywać. Poza tematem gier kocham także piłkę nożna, muzykę oraz auta i motocykle.