hack do cs go

Nie jestem pewny jak wielu z was odwiedza workshop CS’a, jednak czasem można znaleźć w tym miejscu bardzo ciekawe rzeczy. 1-dną z nich jest plan do trenowania celności. By potrenować swojego skilla basta zasubskrybować mapę o nazwie: training aim csgo2. Zostanie ona automatycznie dodana do naszego konta Steam i staje się dostępna w CS:GO. By otworzyć sale treningową trzeba w głównym menu Counter’a otworzyć konsolę i wstukać: map workshop i z podpowiedzi wybieramy map workshop\…\training_aim_csgo2 (w miejscach kropek są cyfry). W ten sposób o wiele prościej dostosujemy swoją grę regionalną do potrzeb naszego treningu. Będzie mogli przetestować przeróżne akcje na odmiennych klasach. Otrzymamy do dyspozycji bronie, więc sprawdzimy ich brak oraz zachowanie w biegu bądź podczas skoku. Do tego sami zaobserwujemy, jak lecą nasze granaty. Na koniec zbierzemy całokształt i zobaczymy w twórczości, w walce z blaszakiem. Warto również zainteresować się mapami z serii Prefire (w linku odnośnik do wersji Dust2), które uczą podstawowych taktyk oraz obnażają, jak przydatny bywa gorliwość zapobiegawczy. Czasem bowiem nie musimy widzieć przeciwnika, ażeby do niego strzelać. Basta, że spodziewamy się gdzie jest, lub jak istnieje ustawiony. Dzięki temu możemy począć wcześniej atakować, eliminując go zanim się nas spodziewa.

Czy hack do cs go jest dla Ciebie?

Słuszne pytanie. Młodzi gracze zaczynający swoją przygodę z piłką nożną chętnie podglądają chociażby Roberta Lewandowskiego, starając się uczyć od niego nowych zagrań. Bardzo podobnie można postępować w przypadku CS:GO. W e-sportowym świecie tej gry jest wielu zawodników, od których można się sporo nauczyć. Prawie w każdy weekend w różnych zakątkach świata odbywają się zmagania w CS: GO, w których uczestniczą zespoły ze ścisłej czołówki. Wszystkie mecze są z reguły stremowane, chociażby na Twitchu, a do tego opatrzone profesjonalnym komentarzem. To idealna okazja, by podglądać zagrania i taktyki. Często można zobaczyć zupełnie nowe sposoby rzucania niestandardowymi, acz bardzo skutecznymi granatami. Podstawowa zasada mówi, by nie sprawdzać przy jednym wychyleniu więcej niż jednej pozycji. Jest to o tyle niebezpieczne, że możemy natrafić na więcej niż jednego gracza drużyny przeciwnej i z dużym prawdopodobieństwem zostać zabici. Jeśli natomiast będziemy sukcesywnie sprawdzać hack cs go oraz kolejne pozycje, zminimalizujemy ryzyko pojedynkowania się z wieloma oponentami jednocześnie, co znacznie ułatwi nam zadanie. Scena uzna cię za progamera dopiero wtedy, gdy pokażesz całemu światu swoje umiejętności. „Bierz udział w lokalnych turniejach i graj w rozgrywkach online, ” podkreśla Xyp9x. „Poważnie podchodząc do rywalizacji będziesz miał spore szanse, by się pokazać. Czasami to nawet nie kluby, a sami gracze muszą uwierzyć w twój potencjał. ” AcilioN dodaje, że równie istotne jest pokazanie własnego poświęcenia. „Rzeczywiście najlepsze jest częste granie w lokalnych turniejach. Jeśli pokażesz, że jesteś w stanie regularnie poprawiać swoje umiejętności, to prędzej czy później zainteresuje się tobą renomowany klub. ”

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWallhack CS GO
Następny artykułWH do CS GO
Cześć! Interesuje się grami komputerowymi, najbardziej Counter Strike Global Offensive a także innymi, mniej znanymi grami, o których nie będę już wspominał, bo trochę tego jest. Organizuje turnieje multiplayer w których możliwe są do zdobycia także skiny cs go a także inne nagrody. Opisuje i polecam najlepsze cheaty do pobrania do cs go jak wallhack czy też aimhack, ale również inne, mniej znane rodzaje cheatów jak np. no recoil o którym lubię się rozpisywać. Poza tematem gier kocham także piłkę nożna, muzykę oraz auta i motocykle.